Rezidenční bydlení Libochovice

Zpět na ceník
Ev. číslo
SO05 0502
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
řadový
Dispozice
4+kk
Typ zakázky
Prodej
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Libochovice
Cena
7 506 800 Kč

David Kupka

Mobil:
603 152 066
Sníte o pohodovém bydlení v rezidenční lokalitě města pro vás a vaše nejbližší. Díky projektu Rezidenční bydlení Libochovice si můžete tento sen splnit.

Představujeme vám projekt výstavby 12 jednotek v obci Libochovice, navíc s dotovaným hypotéčním úvěrem a garancí maximální úrokové sazby 2,99 % po dobu prvních tří let čerpání.

Pro ty, kteří budou do bydlení investovat vlastními prostředky máme připravený finanční bonus na finalizaci interiéru dle vlastních představ.

Zástavba čítá čtyři samostatné domy o 3 bytových jednotkách, každá s vlastní garáží a zahradou, reflektujících potřeby současné rodiny. Všechny jednotky v projektu jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Termín dokončení 06/2024.

Navíc každý dům je již v základním provedení osazen ideálním systémem ohřevu TUV a TV, a to tepelným čerpadlem vzduch/voda. Kombinace tepelného čerpadla a podlahového topení má optimální energetickou úspornost při vytápění objektu. Anhydritové podlahy zajišťují optimální přenos tepla z podlahového topení. Na stěnách jsou velmi hladké sádrové omítky, které nemají povrchovou strukturu. Každá jednotka je připravena na montáž střešních solárních panelů.

Jednotka je o dispozici 4+kk, s užitnou plochou necelých 103 m2 a pozemkem o výměře 415 m2. K jednotce náleží samostatná garáž o užitné ploše téměř 24 m2, mimo hlavní komunikaci je přístupná také samostatným vchodem, který navazuje na hlavní vstup do jednotky. Navíc ke každé jednotce náleží jedno venkovní parkovací stání.

Hlavním vstupem do domu přes zádveří se samostatnou toaletou vstoupíte do světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře skvělých 32 m2. Po schodišti do prvního patra jsou dva pokoje 10 a 13 m2, ložnice 12 m2, dále samostatná toaleta a koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Ne vždy vám musí sedět předem nadefinované řešení interiéru. Proto vám umožníme, tak jako v případě luxusních nemovitostí, abyste si sami vytvořili svůj domov vlastním výběrem zařizovacích předmětů, a to ve standardním či nadstandardním provedení.

Právě proto se jednotky prodávají ve stavu White Walls, aby mohly být vybaveny dle přání a potřeb budoucího majitele.

Cílem bylo vybudovat pro budoucí majitele místo, které bude jejich skutečným domovem a bude splňovat požadavky moderního bydlení v souladu s původní městskou zástavbou. Celá tato čtvrť je řešena jako obytná zóna se zklidněným dopravním režimem zajišťující klidný pohyb i pobyt.

Předností této kulturní a turisticky vyhledávané lokality na břehu řeky Ohře, je bezpochyby okolní nádherná příroda, cyklostezky, nebo nedaleký zámek a zámecký park.
Za zmínku stojí také občanská vybavenost města. Místním obyvatelům je k dispozici školka, škola, lékař, supermarket, bankomat, restaurace.

Libochovice jsou velmi dobře dostupné do okolních měst jako Lovosice, Litoměřice nebo Roudnice n.L.. Centrum hlavního města Prahy, v pohodě stíháte po dálnici D7 nebo D8 za necelou hodinu pohodlné jízdy.
Plocha zastavěná
104 m2
Plocha obytná
102 m2
Plocha parcely
267 m2
Plocha užitná
103 m2
Konstrukce
cihla
Stav nemovitosti
novostavba
Nadzemních podlaží
2
Kanalizace
městská
Voda
vodovod
Vytápění
jiné
Terasa
Ano
Dopravní dostupnost
příměstská doprava, auto, I.třída, II.třída, vlak
Parkování
garáž

Mám zájem, více informací